TESERVIS, 6 delar, porslin, Korniloff, St Petersburg.

4 koppar med fat, gräddkanna samt sockerskål med lock. Höjd 6-12 cm. 2 ryska porslinsdelar av annan tillverkare, utan dekor, medföljer.

Lagningar. Slitage. Hårsprickor.

Klubbat pris
4 200
371
387
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
25 sep 2020 16:43
4 200 SEK
8
25 sep 2020 16:43
4 001 SEK
8
25 sep 2020 16:43
4 000 SEK
25 sep 2020 16:43
3 800 SEK
8
25 sep 2020 16:43
3 605 SEK
8
25 sep 2020 16:42
3 600 SEK
25 sep 2020 16:42
3 400 SEK
25 sep 2020 14:52
3 200 SEK
25 sep 2020 14:52
3 100 SEK
25 sep 2020 14:52
3 000 SEK
25 sep 2020 14:52
2 800 SEK
25 sep 2020 14:28
2 400 SEK
24 sep 2020 16:32
2 200 SEK
24 sep 2020 10:09
2 000 SEK
24 sep 2020 10:09
1 900 SEK
16 sep 2020 23:13
1 800 SEK
16 sep 2020 10:28
550 SEK
16 sep 2020 10:21
350 SEK
15 sep 2020 22:09
300 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02