AllmogeDining In
1256463
KÅSA, miniatyr, allmoge, 1700-tal.
KÅsa, miniatyr, allmoge, 1700-tal.

Längd 12 cm.

Åldersrelaterat slitage. Delvis maskstungen.

Slutpris
850
82
96
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
25 sep 14:32
850 SEK
25 sep 14:32
800 SEK
25 sep 14:32
750 SEK
25 sep 14:32
700 SEK
25 sep 14:31
650 SEK