SERVERINGSBRICKOR MED GLASINSATSER, 2 st, Kastrup Holmegaard, Danmark, 1960-tal.

Teak och glas. Etikettmärkta. Bricka 33,5 x 14,5 cm. Glasdelar 16 x 9,5 cm och 9,5 x 8 cm.

En glasinsats saknas. Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
125
1 426
130
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (16 bud)
25 sep 2020 14:44
125 EUR
25 sep 2020 14:44
120 EUR
25 sep 2020 11:28
110 EUR
25 sep 2020 11:28
100 EUR
24 sep 2020 5:12
90 EUR
24 sep 2020 5:12
85 EUR
20 sep 2020 20:37
80 EUR
19 sep 2020 18:04
75 EUR
19 sep 2020 18:04
70 EUR
19 sep 2020 14:53
60 EUR
19 sep 2020 14:53
55 EUR
19 sep 2020 14:53
50 EUR
19 sep 2020 14:53
45 EUR
19 sep 2020 5:50
40 EUR
19 sep 2020 5:50
35 EUR
17 sep 2020 13:18
30 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård