VODKASET, glas, 1800-talets slut.

Ställ i lila glas innehållande flaska och 6 små nubbeglas i klarglas. Höjd 25 cm.

Åldersrelaterat slitage. Dekorbortfall.

Klubbat pris
200
2 266
209
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (22 bud)
25 sep 2020 15:07
200 EUR
25 sep 2020 15:07
200 EUR
23 sep 2020 18:35
190 EUR
23 sep 2020 18:35
180 EUR
20 sep 2020 7:19
170 EUR
20 sep 2020 5:40
160 EUR
20 sep 2020 5:39
150 EUR
20 sep 2020 5:39
150 EUR
20 sep 2020 5:39
140 EUR
20 sep 2020 5:39
130 EUR
19 sep 2020 15:32
120 EUR
19 sep 2020 14:39
110 EUR
16 sep 2020 20:28
100 EUR
16 sep 2020 20:28
95 EUR
16 sep 2020 18:36
85 EUR
16 sep 2020 18:36
80 EUR
15 sep 2020 22:27
75 EUR
15 sep 2020 22:27
70 EUR
15 sep 2020 22:22
60 EUR
15 sep 2020 22:22
55 EUR
15 sep 2020 21:17
50 EUR
15 sep 2020 18:42
45 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård