CLAESSON KOIVISTO RUNE, soffbord, "Brasilia", Swedese.

Fanerat med ek. Brännmärkt. Längd 119, bredd 119, höjd 27 cm

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
9 400
834
870
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
16 aug 2020 16:12
9 400 SEK
16 aug 2020 16:12
9 200 SEK
16 aug 2020 16:09
9 075 SEK
16 aug 2020 16:09
8 875 SEK
16 aug 2020 16:08
8 473 SEK
16 aug 2020 16:08
8 273 SEK
16 aug 2020 16:07
7 852 SEK
16 aug 2020 16:07
7 652 SEK
16 aug 2020 7:39
7 200 SEK
13 aug 2020 8:14
7 000 SEK
12 aug 2020 21:30
6 400 SEK
12 aug 2020 21:29
6 200 SEK
12 aug 2020 21:29
6 200 SEK
12 aug 2020 17:18
6 000 SEK
12 aug 2020 17:18
5 800 SEK
12 aug 2020 17:18
5 600 SEK
12 aug 2020 17:18
5 400 SEK
12 aug 2020 17:18
5 200 SEK
12 aug 2020 17:18
5 000 SEK
12 aug 2020 17:18
4 700 SEK
12 aug 2020 17:18
4 500 SEK
12 aug 2020 12:34
4 000 SEK
11 aug 2020 10:14
1 000 SEK
10 aug 2020 19:52
550 SEK
10 aug 2020 17:53
500 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57