OKÄND KONSTNÄR 1800-TAL , osignerad. Uppfodrad duk 25,5 x 28,5 cm.
Båtar vid kust. Uppfodrad duk 25,5 x 28,5 cm.
Obetydlig ytsmuts. Krackelyr. Strödda mindre retuscher. Gulnad fernissa. Märken efter spännram.