Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284

Okänd konstnär 1800-tal

Okänd konstnär 1800-tal

OKÄND KONSTNÄR 1800-TAL , osignerad. Uppfodrad duk 25,5 x 28,5 cm.

Båtar vid kust. Uppfodrad duk 25,5 x 28,5 cm.

Obetydlig ytsmuts. Krackelyr. Strödda mindre retuscher. Gulnad fernissa. Märken efter spännram.

Utropspris
8 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13