1234863
DOSOR, 7 st, mässing, plåt, 1700/1800-tal.
Dosor, 7 st, mässing, plåt, 1700/1800-tal.

Längd 6-13 cm.

Bucklor. Lagningar. Ställvis slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
1 500 SEK