1234874
DOSOR, 8 st, silver, mässing, 1800/1900-tal.
Dosor, 8 st, silver, mässing, 1800/1900-tal.

3 dosor i silver, bl a 1806, längd 7-8 cm, vikt 188 gram totalt.
5 dosor i mässing, längd 7-13 cm.

Bucklor. Ställvis slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
1 500 SEK