1252429
JOHAN STRAS, bägare, silver, Stockhom 1795.
Johan stras, bägare, silver, stockhom 1795.

Konande på välvd fot, med svisselerad dekor av girlanger, höjd 18,5, vikt 356 gram.

Smärre slitage. Smärre bucklor.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
6 000 SEK