438550
Jan Zoetelief Tromp
(Nederländerna, 1872-1947)
Jan zoetelief tromp, olja på duk, signerad.

JAN ZOETELIEF TROMP, olja på duk, signerad.

Blomsterstilleben. 26 x 35 cm.

Smärre skrapmärken.

Utropspris
30 000 SEK