Qi Baishi, efter, träsnitt. Rong Baozhai, daterade 1953.

Efter tuschteckningar av bland annat Qi Baishi. Motiv av landskap, fåglar, djur med mera.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Hanteringsveck.

Utropspris
300 EUR