1249059
VAS, lergods. Kina, 1900-tal.
Vas, lergods. kina, 1900-tal.
Vas, lergods. kina, 1900-tal.
Vas, lergods. kina, 1900-tal.
Vas, lergods. kina, 1900-tal.
Vas, lergods. kina, 1900-tal.
Vas, lergods. kina, 1900-tal.
Vas, lergods. kina, 1900-tal.

Glaserad gods, erotisk motiv. Höjd på vas 33 cm. I låda.

Slitage. Krackelyr. Missfärningar.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
1 500 SEK