1258419
OKÄND KONSTNÄR, målning på duk. Kina, 1900-tal. Svenskt Tenn.
OkÄnd konstnÄr, målning på duk. kina, 1900-tal. svenskt tenn.

Tryckt och målad dekor av figurscen i landskap. Mått 52,5x135 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T221
Proveniens

Inköpt på Svenskt Tenn, Stockholm, på 1900-talets mitt.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
9 700
937
1 107
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (37 bud)
25 okt 14:22
9 700 SEK
25 okt 14:22
9 500 SEK
25 okt 14:21
9 200 SEK
25 okt 14:21
9 000 SEK
25 okt 14:21
8 800 SEK