1258421
PANEL, trä. Sen Qingdynasti, 1800-tal.
Panel, trä. sen qingdynasti, 1800-tal.

Skuren dekor av elegant sällskap på väg. Mått 41x88 cm.

Slitage. Torksprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P10

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 400
425
502
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
25 okt 14:41
4 400 SEK
25 okt 14:39
4 200 SEK
25 okt 14:39
4 050 SEK
25 okt 14:39
4 000 SEK
25 okt 14:37
3 800 SEK