1262453
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, färgträsnitt. Japan, 1800-tal.
Oidentifierad konstnÄr, färgträsnitt. japan, 1800-tal.

Eleganta geishor, signerad 春湖画? Bladmått 24,5x18,3 cm.

Ej examinerad ur ram. Slitage. Skador.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
2 000 SEK