1262453
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, färgträsnitt. Japan, 1800-tal.
Oidentifierad konstnÄr, färgträsnitt. japan, 1800-tal.

Eleganta geishor, signerad 春湖画? Bladmått 24,5x18,3 cm.

Ej examinerad ur ram. Slitage. Skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L135
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 timmar 25 minuter
950
92
108
Utropspris
2 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
17 okt 14:11
950 SEK
17 okt 12:57
900 SEK
17 okt 12:57
900 SEK
17 okt 12:51
850 SEK
17 okt 11:34
800 SEK