OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER, färgträsnitt samt målning, Shunga, Japan, 1800- samt 1900-tal.

Shunga, erotiska motiv. Bildmått 26x17,5 samt 13x10,5 cm.

Ej examinerade ur ram. Kantskador. Fläckar. Missfärningar.

Utropspris
1 500 SEK