1262457
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER, färgträsnitt samt målning, Shunga, Japan, 1800- samt 1900-tal.
Oidentifierade konstnärer, färgträsnitt samt målning, shunga, japan, 1800- samt 1900-tal.

Shunga, erotiska motiv. Bildmått 26x17,5 samt 13x10,5 cm.

Ej examinerade ur ram. Kantskador. Fläckar. Missfärningar.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
1 500 SEK