1262743
PARTI FÖREMÅL, 2 st, brons samt LJUSSSTAKAR, ett par, porslin. bl.a. Qingdynastin samt 1900-tal.
Parti föremål, 2 st, brons samt ljussstakar, ett par, porslin. bl.a. qingdynastin samt 1900-tal.

Höjd 17-24,5 cm.

Slitage. Bristingar. Skador på några.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
1 500 SEK