1264986
SKÅLAR, 9 stycken olika, samt KOPPAR med LOCK fem stycken, porslin. Kina, 1800/1900-tal.
Skålar, 9 stycken olika, samt koppar med lock fem stycken, porslin. kina, 1800/1900-tal.

Olika dekor. Diameter 7,5-12 cm.

Nagg, slitage.

Utropspris
2 500 SEK