1264988
FAT, nio stycken olika, SKÅLAR, 13 stycken, olika. Kina, 1900-tal.
Fat, nio stycken olika, skålar, 13 stycken, olika. kina, 1900-tal.

Olika dekor. Diameter 11,5-15 cm.

Slitage, nagg.

Utropspris
3 000 SEK