1266275
STOP, 1+1 FAMILLE ROSEDEKOR, SPRICKOR OCH NAGG
Stop, 1+1 famille rosedekor, sprickor och nagg.

Dekor i famille rosefärger, med motiv av blommor och lövverk. Höjd 12 cm.

Sprickor. Nagg. Slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
1 500 SEK