SKÅP, Kina, 1900-tales första hälft.

Stomme i trä. Bemålad. Front med dörrpar. Längd 66 cm. Djup 39 cm. Höjd 81 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Utropspris
4 000 SEK