1266446
Fat, 12 stycken, porslin. Kina, tidigt 1900-tal.
Fat, 12 stycken, porslin. kina, tidigt 1900-tal.

Olika dekor i famille rosefärger. Diameter circa 8 cm.

Slitage.

Utropspris
2 500 SEK