1269848
FAT, fem stycken, kompaniporslin. Qingdynastin, Qianlong (1736-95) samt 1800-tal
Fat, fem stycken, kompaniporslin. qingdynastin, qianlong (1736-95) samt 1800-tal.

Dekor i famille rosefärger, med motiv av blommor och växter. Diameter 15-23 cm.

Slitage. Skador på flera.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
2 000 SEK