Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

BORDSLAMPA, Bitossi, Italien 1900-talets slut.

Stengods med orangea dekor. Total höjd 65 cm. Skärmens diameter 42 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage. Ej funktionstestad. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Utropspris
200 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13