1265165
Gaetano Sciolari
(Italien, Verksam under 1900-talets andra hälft.)
Gaetano sciolari, taklampa, italien.

Gaetano Sciolari, taklampa, Italien.

Stomme i vitmetall. Behängd med prismor. 6 ljuspunkter med blåa skärmar. Höjd ca 45 cm. Diameter 55 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
5 000 SEK