1265900
GOLVLAMPA FalkenbergS Belysning, 1900-talets mitt.
Golvlampa falkenbergs belysning, 1900-talets mitt.

Stålrör pulvrelackerat i grått. Ställbar arm av mässing. Märkt FLB 7069. Minimihöjd ca 120 cm. Tygskärm medföljer.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
5 000 SEK