Madeleine Pyk – en samling F769

TAKLAMPA, 1950-tal.

TAKLAMPA, 1950-tal.

Stomme i svartlackerad metall. Gula skämar. Höjd ca 75 cm. Längd 70 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Ej funktionstestad. En nit saknas till skärmen

Utropspris
3 000 SEK