1270625
TAKLAMPA Orrefors 1900-talets mitt
Taklampa orrefors 1900-talets mitt.

För tre ljuspunkter, stomme av metall, kupor av gjutet glas och glas, diameter 36, höjd ca 48 cm

Obetydligt ytslitage. Obetydligt nagg. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK