Vägglampa, troligen Italien, 1900-talets andra hälft.

Stomme i metall. Bronserad. 8 ljuspunkter. Höjd 78 cm. Längd 137 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Senare målning. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK