1264767
Ola Billgren
(Sverige, 1940-2001)
Ola billgren, serigrafi signerad daterad och numrerad 83 44/100.

OLA BILLGREN, serigrafi signerad daterad och numrerad 83 44/100

Komposition, bildyta 35 x 47,5 cm

Ej examinerad ur ram.

Om auktionen
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 200
212
251
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
18 okt 20:25
2 200 SEK
10 okt 17:19
2 000 SEK