1266242
Gerhard Wihlborg
(Sverige, 1897-1982)
Gerhard wihlborg, olja på duk, signerda och daterad 79.

Gerhard Wihlborg, olja på duk, signerda och daterad 79.

"Uppställning med slagbord" 56x73 cm.

Obetydligt ytslitage.

Om auktionen
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
6 000 SEK