1266249
Arnold "Nolle" Svensson
(Sverige, 1915-2008)
Arnold "nolle" svensson, olja på pannå, signerad och daterad -98.

Arnold "Nolle" Svensson, olja på pannå, signerad och daterad -98

Äpple. 13x13 cm.

Obetydligt ytslitage. Löst sittande i ramen.

Om auktionen
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
1 800
174
205
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
18 okt 17:32
1 800 SEK
17 okt 15:20
1 200 SEK
17 okt 13:42
750 SEK
17 okt 12:05
500 SEK