1267145
Leif Kander
(Sverige, Född 1939)
Leif kander, olja på duk, signerad och daterad -03.

Leif Kander, olja på duk, signerad och daterad -03

"Blomstertid" 54x65 cm.

Obetydligt ytslitage.

Om auktionen
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK