1267713
Jette Stoltz
(Sverige, 1923-2010)
Jette stoltz, olja på duk, signerad.

Jette Stoltz, olja på duk, signerad.

Komposition med blommor. 46 x 38 cm.

Inga synliga skador.

Placering: Inkommande transporter Geijersgatan
Om auktionen
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
26 500
2 559
3 023
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (55 bud)
10
18 okt 20:58
26 500 SEK
8
18 okt 20:58
25 500 SEK
10
18 okt 20:57
24 500 SEK
8
18 okt 20:57
23 500 SEK
10
18 okt 20:57
22 100 SEK