Arne Jones E1299

Jorma Lehtonen

(Finland)
Jorma Lehtonen
(Finland)

Jorma Lehtonen, bronsskulptur, signerad och daterad-90.

Två fåglar. Höjd 25 cm. Bredd 31 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 100
22 134
2 403
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (32 bud)
2 jan 2021 20:12
2 100 EUR
9
2 jan 2021 20:12
2 000 EUR
2 jan 2021 20:09
1 950 EUR
9
2 jan 2021 20:09
1 900 EUR
9
2 jan 2021 20:06
1 845 EUR
2 jan 2021 20:06
1 795 EUR
2 jan 2021 20:06
1 750 EUR
9
2 jan 2021 20:06
1 700 EUR
2 jan 2021 20:05
1 550 EUR
9
2 jan 2021 20:05
1 500 EUR
2 jan 2021 20:05
1 100 EUR
9
2 jan 2021 20:05
1 050 EUR
2 jan 2021 20:04
920 EUR
9
2 jan 2021 20:04
900 EUR
2 jan 2021 20:04
870 EUR
9
2 jan 2021 20:04
850 EUR
2 jan 2021 20:04
820 EUR
9
2 jan 2021 20:04
800 EUR
2 jan 2021 19:55
770 EUR
8
2 jan 2021 19:55
750 EUR
8
2 jan 2021 19:54
620 EUR
2 jan 2021 19:54
600 EUR
2 jan 2021 15:00
540 EUR
2 jan 2021 15:00
520 EUR
2 jan 2021 14:57
500 EUR
1 jan 2021 21:23
480 EUR
1 jan 2021 21:03
400 EUR
23 dec 2020 17:47
350 EUR
22 dec 2020 16:11
200 EUR
21 dec 2020 22:23
45 EUR
21 dec 2020 20:24
35 EUR
21 dec 2020 17:25
30 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377