Hjalmar Stenholm

(Finland)
Hjalmar Stenholm
(Finland)

Hjalmar Stenholm, bronsskulptur, signerad och daterad 1935.

Ett barn. Höjd 22,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
280
2 951
320
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (16 bud)
2 jan 2021 19:47
280 EUR
8
2 jan 2021 19:46
260 EUR
2 jan 2021 19:46
250 EUR
2 jan 2021 19:44
240 EUR
8
2 jan 2021 19:44
220 EUR
2 jan 2021 19:43
200 EUR
8
2 jan 2021 19:43
190 EUR
2 jan 2021 15:03
170 EUR
1 jan 2021 21:52
160 EUR
29 dec 2020 21:58
150 EUR
29 dec 2020 17:19
100 EUR
23 dec 2020 11:40
80 EUR
23 dec 2020 4:03
55 EUR
22 dec 2020 23:58
50 EUR
22 dec 2020 22:49
35 EUR
22 dec 2020 8:57
30 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377