1200143
RAKFAT, porslin. Japan, 1700/1800-tal.
Rakfat, porslin. japan, 1700/1800-tal.

Dekor i imarifärger, med motiv av landskap. Mått 26x25 cm.

Slitage, kantlagningar.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
1 500 SEK