1256479
Inro, två stycken, lack. Japan, Meiji (1868-1912).
Inro, två stycken, lack. japan, meiji (1868-1912).

Slitage, nagg.

Slutpris
5 600
555
676
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
19 jan 16:35
5 600 SEK
19 jan 15:29
5 400 SEK
19 jan 15:28
5 200 SEK
19 jan 15:28
5 200 SEK
18 jan 20:46
5 000 SEK