1260455
SKÅL, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.
Skål, porslin. qingdynastin, 1700-tal.

Dekor i guld av antikviteter. Diameter 10,5 cm.

Förgyllning med slitage.

Proveniens

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Utropspris
1 500 SEK