1274350
Vinofferbägare, tre stycken, samt vas, blanc de chine. Sen Qing dynasti.
Vinofferbägare, tre stycken, samt vas, blanc de chine. sen qing dynasti.

Olika dekor i relief. Höjd 4-13 cm.

Vasen med ett nagg. Slitage.

Slutpris
4 208
417
508
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
19 jan 16:42
4 208 SEK
19 jan 16:42
4 008 SEK
15 jan 17:38
4 000 SEK
10 jan 21:48
3 400 SEK
9 jan 19:09
3 000 SEK