1283177

Vas, porslin. Kina, 1900-tal.

Vas, porslin. kina, 1900-tal.
Vas, porslin. kina, 1900-tal.
Vas, porslin. kina, 1900-tal.
Vas, porslin. kina, 1900-tal.

Dekor i famille rosefärger, med motiv av blommor, växter samt klippformation. Med Qianlongsmärke. Höjd 44 cm.

Slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
4 000 SEK