1287744

FIGURER, 4 st, buddhor, ostasien, troligen 1800-tal.

Figurer, 4 st, buddhor, ostasien, troligen 1800-tal.

En förgylld, en med silveröverdrag. Höjd 3 -13 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre skador.

Utropspris
3 000 SEK