Kunichika samt Toyokuni III, färgträsnitt, 3 st. Japan, 1800-tal.

"Mirror of 32 Good and Evil - Rival under cherry tree", bildmått 34,5x23 cm.

"Mirror of 32 Good and Evil", bildmått 34,5x23 cm.

"Actor Ichikawa Ichisaburo as Isshi Totaro, Ichikawa Kodanji IV as Asakura Togo, Bando Matsujiro as Jinan Kunimatsu", 34,5x23 cm.

Ej examinerade ur ram. Smärre skador. Ett glas skadat.

Utropspris
2 000 SEK