1291368

Alfred Wahlberg

(Sverige, 1834-1906)
Alfred wahlberg, olja på duk, signerad alfr. wahlberg.

Alfred Wahlberg, olja på duk, signerad Alfr. Wahlberg.

Flodlandskap med flanerande dam. 32 x 51 cm.

Ställvis krackelerad.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Slutpris
12 000
1 188
1 444
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
20 feb 9:59
12 000 SEK
16 feb 7:40
11 000 SEK