1295722

Anna Munthe-Norstedt

(Sverige, 1854-1936)
Anna munthe-norstedt, olja på pannå, signerad och daterad -84.

Anna Munthe-Norstedt, olja på pannå, signerad och daterad -84.

"Narcissus Poeticus". 24 x 19 cm.

Smärre slitage längs yttersta kanten, spridda, mindre repor.

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71

Utropspris
18 000 SEK