1305488

Salvador Dalí

(Spanien, 1904-1989)
Salvador dalí, skulptur, brons, 69/75 ap. stämpelsignerad dali.

Salvador Dalí, skulptur, brons, 69/75 AP. stämpelsignerad Dali

"Madonna of Port Lligat. Höjd 23 cm. Inklusive stensockel 34 cm. Medföljande certifikat. Total upplaga 999 + 75 AP. Edition 2049 Obra Contemporánea.

Obetydligt slitage

Descharnes 427.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Slutpris
96 000
9 433
11 218
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (70 bud)
15
8 apr 21:27
96 000 SEK
13
8 apr 21:27
94 000 SEK
15
8 apr 21:25
92 000 SEK
13
8 apr 21:25
90 000 SEK
15
8 apr 21:25
90 000 SEK