1290213

Mosse Stoopendaal

(Sverige, 1901-1948)
Mosse stoopendaal, olja på duk, signerad.

Mosse Stoopendaal, olja på duk, signerad.

Simmande lom. 33 x 21 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
10 000 SEK
Rekommendationer